top of page

 

 

К А Р А Н Т И Н

 

 

                  Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року. 

                  Відповідні зміни до Постанови №1236 ухвалили під час засідання Уряду 15 грудня. 

                  Нагадаємо, з 6 грудня почали діяти нові карантинні норми. Вони стосуються перш за все невакцинованих громадян. Тепер на жовтому рівні епіднебезпеки для відвідування та роботи громадських закладів, ресторанів, спортцентрів, розважальних закладів, участі в масових заходах тощо потрібно принаймні одне щеплення проти COVID-19, чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.  

                 Окрім того, був зменшений термін дії документа про отримання однієї дози вакцини проти COVID-19: “жовтого” COVID-сертифіката та довідки форми 063-О. Раніше вони були чинними 120 днів, а з 6 грудня їх термін дії становить 30 днів. У випадку, якщо людина не зробила другу дозу вакцини протягом 30 днів, її документ перестає бути чинним. 

               Постановою КМУ від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» щодо продовження дію карантину до 31 грудня 2021 р. на всій території України

             З текстом Постанови можна ознайомитися на офіційному сайті КМУ за посиланням:  https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-aktiv-kabinetu-ministriv-ukrayini-i220921-981

 

 

 

                          Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236, якою  в Україні до 28 лютого 2021 року продовжується карантин.

 

Детальніше за посиланням:  

https://vikna.if.ua/news/category/all/2021/01/06/117867/view

 

 

       Відповідно до рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.20 заклад з 31 серпня 2020 року (понеділка) не працює протягом 14 днів.

З 12 березня усі заклади дошкільної освіти були закриті на карантин через епідемію коронавірусу (COVID-19). 

        Однак, на карантині опинилися не лише діти, але й батьки. Наші педагоги залучають вас та ваших дітей до спільної діяльності за допомогою онлайн-технологій. Однак, ви можете самостійно здійснювати діяльність зі своїми малюками.

Яку діяльність запропонувати дитині дошкільного віку: 

Ігрову 

       Гра завжди бажана для дитини. Вона створює позитивний емоційний настрій, на якому всі психічні процеси протікають активно. Ігрова діяльність сприяє і розвитку в дитини навичок, необхідних для самообслуговування й надання допомоги дорослим. Наприклад, у різних сюжетно-рольових іграх дитина має змогу багаторазово моделювати й закріплювати послідовність прибирання, прання, одягання, прийому їжі, одягання й роздягання (ляльки) тощо.

Трудову 

        У дошкільників є бажання самостійно діяти з предметами зі «світу дорослих» — мити посуд, накривати на стіл, підмітати тощо. Тож малюкам неодмінно слід давати посильні трудові доручення. Для дітей це спосіб самоствердження, втілення своїх бажань і можливостей.

У старшому дошкільному віці у дітей з’являється почуття відповідальності за свою роботу, а також новий мотив діяльності — зробити для інших. Дитина проявляє ініціативу, у неї з’являється об’єктивна самооцінка. У цей період діти навчаються працювати разом, розподіляти між собою обов’язки, домовлятися, здійснювати дії так, щоб інший міг їх успішно продовжувати. Залучати дітей до побутової праці важливо, бо під час такої діяльності між дитиною і дорослим встановлюються стосунки реальної взаємодопомоги, координації дій, розподілу обов’язків. Зароджуючись у дошкільному віці, ці стосунки розвиваються й надалі.

Художньо-продуктивну 

    У різних видах художньо-продуктивної діяльності формується незалежність дитини від дорослого, прагнення до пошуку адекватних засобів самовираження. Дошкільники мають змогу втілити свої задуми та реалізувати творчі здібності.

Міністерство науки та освіти України надало дієві поради батькам дошкільного віку, скористатися якими ви зможете за наступним посиланням 

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/distancijna-osvita 

bottom of page